firma

logo-mark-1

Nasza Firma

 

PPHU Skład Gałuszka Sp.J.  mająca siedzibę w Jarosławiu na Maleniskach 7B, to jedna z większych i zarazem najdłużej działających firm handlowych branży budowlanej na terenie byłego województwa przemyskiego. Przedsiębiorstwo powstało w 1993 roku.
w trakcie niepohamowanego wzrostu gospodarczego kraju.

W swojej ofercie przedsiębiorstwo posiada szeroki i wciąż poszerzający się asortyment materiałów budowlanych, wykończeniowych, remontowych, nawozów, węgla, a dodatkowo oferuje transport, rozładunek oraz doradztwo budowlane.

Chęć rozwoju i bliższego kontaktu z klientami pociągnęła za sobą ekspansje poza granice Jarosławia i najbliższych okolic. W 2005 roku zostały otwarte 2 oddziały w Rokietnicy – przy starej bazie SKR, oraz w Zarzeczu – przy Szkole Rolniczej. Rok później w 2006 roku firma otwarła trzeci, największy oddział w Pruchnik przy ulicy Orłowicza 9 – w dawnym skupie owoców. We wszystkich trzech oddziałach możecie państwo nabyć wszystkie towary z naszej szerokiej oferty, zarówno materiały budowlane, jak i płytki, panele, farby, kostkę brukową, nawozy, węgiel. Oraz uzyskać porady budowlane, transport towarów do domu lub na plac budowy.

By dostosować się do ciągle wzrastających wymagań klientów zarówno w sferze asortymentu jak i obsługi, firma sukcesywnie poszerza ofertę towarową, rozwija jakość obsługi poprzez młodą, kompetentną i ambitną kadrę pracowniczą i dokłada wszelkich starań by byli Państwo w pełni zadowoleni z naszych usług.